O mužoch

U mužov platí, že žena môže mať len DVA z TROCH: pekný, verný, bohatý. Zväčša sa kopec žien zvykne motať medzi: pekný, bohatý, neverný ALEBO škaredý, verný, bohatý. A skončia v najtrvácnejšej kombinácii: pekný, verný, chudobný. Muži si na oplátku môžu vyberať zase tieto dva z troch: pekná, inteligentná, emočne stabilná. Väčšinou si vyberú tú s veľkými prsiami.

Muži hľadajú v tvári ženy matku, bojovnicu, iní ranenú labuť, o ktorú sa bude starať. Alebo ju chcieť doraziť. Jediná vráska, alebo ináč uložený mimický sval môže byť rozhodujúci. Všeobecne je krása len akýmsi znakom vzájomnej kompatibility. A nie vždy ide o tie prsia. Pretože pekné prsia neurobia každú ženu príťažlivou. Ale príťažlivá žena urobí každé prsia peknými.

Mali by sme sa o ženu viac zaujímať. Čo robila cely deň, pomôcť jej. Ukázať, že nám na nej záleží, doniesť jej kvety, pomôcť v domácnosti. Ženy toto dokážu oceniť. A veľakrát aj tým sexom. Keď chlap žene pomôže so všetkými povinnosťami, tak celkom možno aj pochopí, že to, že je večer unavená naozaj nemusí byť výhovorka. Nám alfa samcom sa to zdá zakaždým, keď sa k nej domotáme z obývačky od futbalového zápasu anglickej ligy. Avšak keby sme zažili to čo naša polovička, tak chlap po takomto dni tiež nebude večer s postaveným vtákom zhadzovať vázy zo stola. Ženy toto skôr aj tak otravuje, ako lichotí. Ženy potrebujú byť lovené. Sofistikovane. A nie byť zožraté ako studené párky bez horčice. A chlapi sa ešte divia, že naozaj chutili ako studené párky bez horčice.

Chytiť ženu za prso dokáže každý chlap, ktorý ma zdravú ruku. chytiť ju za srdce už len málo z nich. Obdivovať len jej telo je, ako si obzrieť obal knihy a vrátiť ju neprečítanú do poličky. Niektorí sa dostanú aj k tomu, že tú knihu otvoria, ale len v nej povrchne prelistujú a vôbec neprežijú emócie, ktoré by im tak rada sprostredkovala. Ak už knihu otvoríme, tak čítajme pomaly s porozumením. Stranu po strane. Užívať si pomaly začínajúci dej, obliznúť si zamyslene prst a pomaly otočiť ďalšiu stranu. Sem tam sa vrátiť a prečítať si znova tie isté stránky, pretože kniha dosť často nedáva zmysel. Musíme ju čítavať denne dookola, aby sme ju vstrebali do posledného písmenka. Stále myslíme na to čo sme prečítali, aj keď knihu nemáme pri sebe. Veľakrát ju čítame do noci pri zasvietenej lampe, nemôžeme od nej oči odtrhnúť. Niekedy ju na chvíľu zatvoríme a obdivujeme aj jej obal. Je to vzrušujúce, ako ladí s obsahom. Niektorí chlapi majú kníh plné poličky a už ani nepamätajú o čom boli. Znalec dobrých kníh má v poličke len tie ozaj dobré knihy. A rozčítanú má vždy len jednu jedinú..

TIEŽ SI PREČÍTAJ:  Jeseň

Mnoho chlapov uprednostňuje detské knižky. Veď koľko žien povie, že má doma malé dieťa.. Nechce sa im čítať dlhé romány. Riešiť, či dá mi, či nedá mi.. Nalistujú hneď poslednú stranu a keď sú spokojní s koncom, knihu si nechajú. Také ženy pasujú do auta, dobre vyzerajú na gauči a aj na plese. stále namachlené, štíhle, s roztiahnutými nohami, alebo pootvorenými perami. Kedy nie je podstatné to, čo z nich ide von, ale čo ide dnu.. nevyužíva to (uf, už to volám TO) cely rozsah materinského jazyka, a jej potreby sa dajú uspokojiť v každom nákupnom centre. dá sa to kedykoľvek odložiť stranou a nikam to neutečie. vyberieš si to z poličky, len keď sa s tým chceš hrať. nekecá ti to do života, lebo o ňom nemá ani šajn. všade to bude chodiť za tebou samo. reaguje na par naučených povelov ako: náhrdelník, manikúra, šampanské, vyfajči.. radosť mať doma také zvieratko. ani záchodík mu nemusíš meniť..

Koľkokrát máme my chlapi tie najdokonalejšie ženské doma, len múdrosť nezanechala mnohým v tvári stopy. Nechceme to, čo nám dáva manželka a od milenky chceme to, čo nám dať nemôže. Neopätuje city a je len ventilom, ktorý uvoľní ten tlak v mužovej hlave a vajciach. Frustrácia myšlienky sa zhmotní v semeno a primitívny chlap ma pocit, že sa zo vzťahu vyejakuloval. Len problém je, že to musí urobiť každý víkend a služobku. Miesto rozvodu, alebo spoločných rozhovorov zvolí tú lenivejšiu cestu, ktorú nemá problém dostať na lopatky a pomilosúložiť. Ale žeby sa chlap postavil problému a situácii čelom.. To radšej žaluďom. Ale samozrejme príčina, dôsledok, problém aj následky, je tá milenka. Chlap sa len tak šmykol a padol až na dno. Držiac si pri tom ukazovák na pere, uvažujúc nad vyhoňvorkou o nevere. Keď už musí jeden z partnerov tomu druhému nazrieť do telefónu, tak to rovno môže zbaliť švestky tomu, na ktorého nie je napísaný byt. Dôvera je úplne spodná tehlička vo vzťahu. Úplný začiatok každého sťahu. A ak praskla, zosype sa s ňou všetko ostatné, čo na nej bolo postavené.