O ženách

Na ženy je každá veta krátka, ste k naším emóciám skratka.. Pretože najvzrušujúcejšia na žene je mužská predstavivosť.  V ženách sa chceme strácať ako v bludisku, nehrabať sa v nich ako na smetisku. Miesto maskary jej rozmazať rúž. Stlačiť jej zozadu ruku, keď vykladá nákup z kanflandu, aby sa paradajka rozbryzgla po kuchynskej linke. Nedať šancu jej očnej linke. Pretrieť ju prstom a lúpať ju vrstvu za vrstvou. Dostať sa na jej jadro, chytiť ju chlipne za ňadro. Celkom zištne si k nej prisadnúť, keď večer na gauči s kolenami pod bradou sťažuje sa na celý svet. Zohriať jej bosé prsty na nohách dlaňou. V údive pustí ovládač, že pozrel sa za ňou. Že kde nabral tú odvahu, dať ich vzťahu konečne vlahu. Vstať o pár minút skôr a zobudiť ju dlaňou na líci a možno aj vtákom v rici ( dobre, dobre, ja len či dávaš pozor). Podaním nízkotučného syra, kedy už drží v ruke s pocitom viny ryžový chlebík. Umyť riad, aby ste mohli dať v kuchyni spoločne príkaz vzad. Držať ju pri jesennej prechádzke za ruku a dať jej vášho vzťahu doživotnú záruku. Jednoducho ju vnímať kompletne celú. Usmiať sa, keď jej nevyšiel koláč z rúry. Keď nad zle prežehlenými pukmi zúri. Pomôcť zavesiť jej záclonu, vystrúhať jej z tých umytých okien poklonu. Napísať jednu bezmennú smsku počas pracovného týždňa cez obed. Ver, že bude z toho celá het.. Samé bežné, prehliadané veci. Jednoducho nemá rada keci. Prekvap ju zas a znova, vertikálne večer na tebe vybuchne ako supernova. O pol noci sa budete cítiť z bežného života vyzutí. Cely vesmír bude len o: ja & ty..

Ženy sú náročné. No len na druhej strane ich tlačí do posteli ten vek, štekliace vajíčka v podbrušiu a to, že nemá kto odniesť tých jedenásť prázdnych fliaš od vína do zberu. Z minulého týždňa. Znížite svoje nároky a miesto chutnej večere stačí polotovar. A ešte aj ten ohrýzate ako neandertálec zmrazený a holými rukami. A čudujete sa, že vám nechutí. Radšej taký, ako žiadny? Čo ak nie ste tu vy tie neschopné a nezaujímavé? Ale práve všetci chlapi naokolo?  Čo ak ste ich pritiahli k sebe práve vy svojím správaním?

Telo ženy musí rozprávať príbeh. To nemá byť iba niekoľkostranový akciový leták na mäso údeniny, ale román. Kedy ona svojim telom odhaľuje aj svoju identitu, osobnosť. Pohybmi, chovaním, mimikou. Že my chlapi otáčame stránky a stále je to čítanie zaujímavé a vzrušujúce. A my sme do toho románu začítaní až po uši. Ženské telo bez duše sa mužovi znudí, nech je akokoľvek krásne. Musí vedieť preložiť nohy v kaviarni, krčiť prsty na nohách do koberca, stáť na špičkách keď hľadá keksy v hornej poličke. A najvzrušujúcejšie nie je také telo, ktoré odhaľuje svoju nahotu. My vieme, že pod tou blúzkou sú tie dva diaľkové ovládače a že v tých rifliach skrývate krájačku uhoriek. Nemusíte nosiť výstrih končiaci na koľajniciach v metre v Tokiu. Najvzrušujúcejšie telo je to nahé, žmurkajúce, paplónom zakryté až pod bradu. Pretože je naše.

Keď sa ocitneš v ďalšie slobodné single ráno pred otvorenou chladničkou s od šťastia rozmazanou maskarou, že aký koláč do od nudy upečiem pre neexistujúceho partnera, ktorý aj tak skončí (vygrcaný) v záchode… Zaželaj si v duchu radšej nejakého konkrétneho. Nepotrebuješ návody. Ty buď návodom jemu. Na jeho šťastný život. Buď sama sebou, potom bude aj on chcieť byť s tebou. Nerozohraj niečo, čo nebudeš vedieť dohrať do víťazného konca. Keď sa máš pri peknom chlapovi zakoktať, tak sa zakokci hneď na prvom rande. Keď máš to divne zablúdené znamienko na tele, neskrývaj ho. Si zábudlivá? Tak zabúdaj. Hanbíš sa teraz? Tak sa pokojne začervenaj. Len hlavne buď sama sebou. Lebo vzťah začne tým, že môj chrobáčik, lásočka, zbožňujem ťa a skončí: tá krava znova zabudla tie posrané okuliare doma..

A nenaháňajte chlapa a takisto sa nenechajte naháňať. Neťahajte ho,  nenechajte sa niekam tlačiť. Stretnite sa na pol ceste. Tam kam už máte predom obaja namierené. Len toto je tá správna cesta do raja. Aj my chlapi máme často krát problém si vybrať. Každá druhá hrubé čierne obočie, ten pohľad že vykopala ručne 12 studní v Afrike, zachránila 4 pandy, porodila tri dvojčatá, a vyjednala mier na  blízkom východe.. Mnohé vyzerajú ako panna bordelánska a od Ježiška si želajú milionára s mozgovou obrnou a neskôr aj príhodou. Niekedy ma človek pocit, že schádzajú z nejakej linky. Rovnaký nudný model, ale samozrejme každá si mysli, že práve ona je ta najkrajšia a najoriginálnejšia. Princezná.. Len by sa mohli dohodnúť, lebo v kráľovstve bývala vždy len jedna princezná. Mnohé si šetria na plastického chirurga, ale vyhľadať by mali neurochirurga. Okrem tej vlákniny by mali so stravou prijať aj nejaké neuróny. Páči sa nám síce, keď vystupujete sebavedome, ale viac sa nám páči, keď sa začervenáte. Sme radi, keď nás vediete. Ale sme radi, keď vám môžeme podať pomocnú chlapskú ruku. Je obdivuhodne, že si dokážete samé poradiť naraz s toľkými vecami. Avšak teší nás, keď požiadate o radu a pomoc niekedy aj nás. Váš úsmev je úžasný. Ale takisto je úžasné, že si dokážete poplakať v nasej blízkosti. Hneď sa z nás údržbárov, šoférov a úradníkov stávajú dlhovlasí vodcovia tlupy, ktorí jednou ranou vyhladili konkurenčný kmeň dole pri rieke.

TIEŽ SI PREČÍTAJ:  Prečo nebyť v živote trpezlivý?

Umelé mihalnice, nechty a fotky na instagrame sa raz rozpustia doma vo vani, alebo na gruľovke u babky. Podstatná je osobnosť. Tú mnoho žien pustilo k vode a ponúklo obnaženú vagínu. Len si neuvedomili, že toto nie je dnes nedostatkový tovar, ale tovar vo výpredaji. Dnes sa formuje odboj. Muži, ktorí nedajú semeno len tak hocijakej. V ich lonách zväčša pristáva ničím výnimočné vtáctvo, ktoré vrhne len ďalšie vrabce. Ale tie ohrozené druhy vyhľadávajú zapamätateľné hniezdočka. Nie tie tuctové, ktoré majú tak dokonalú manikúru, ako ďalších 1.150.000 výsledkov vyhľadávania v Google.  V obchoďáku sa mnohé tvária, ako nositeľky génu lieku na rakovinu. Dôležité ako položky v pápežovom zozname blahorečených.. Lenže pozor chlapi! Tieto sú len ten zbytok, ktorý vysypete z odšťavovača na novinový papier. Šťava je niekde inde priatelia! Stačí sa porozprávať s kolegyňami v práci, susedami cez balkón, alebo neznámymi v potravinách. Majú viac charizmy, ako tieto sójové steaky. Tá obyčajná zemiaková kaša z predvčera.. Prvotriedne jedlo sa predsa nebude predávať tak druhotriedne.

Na obranu žien sa v dnešnej prefeminizovanej a testosterónovej dobe ženským dostáva málo mentálnej potravy. každý španuje svaly, tvári sa jak kapitán zemeguľa v Gucci okuliaroch a na city sa zabúda. na to, čo nás robí ľuďmi. city pocity a emócie.. Čokoľvek. Slovo, ktoré zohreje ruky, roztvorí pery a otvorí oči dokorán. A robí sex úplne úžasným. Každý len chce nejako ten deň, vzťah a život nejako odsúložiť povinnou rýchlovkou. A pritom sa s nimi môžeme tak fajnovo pomilovať.

Dnes sa ženské zvyknú ovešať rôznymi drahocennými doplnkami: kabelkami, šperkmi, topánkami, šatami. Najlepšie nech ich je toľko, aby zakryli celu tú znudenú ženu. Žena, ktorá veľa stojí, zvyčajne za nič nestojí. Hlavne že chlapovi pri nej stojí. A tie najpríťažlivejšie doplnky si na seba nedajú.. Pekný úsmev, dobrú náladu, charizmu, smiech, bezprostrednosť, ženskosť, červené líca. Lebo tie si často nedokážu chlapi všimnúť a nieto ešte oceniť. Nehovoriac o novom účese, či popratanej kuchyni. Želajú si také bicepsy, že sa do nich nechty o jednej ráno nezaboria príliš hlboko, ale, ani by sa o ne nemali zlomiť. A takú hustotu by mal mať aj jeho mozog. Nemal by byť príliš citlivý, ale ani natvrdlý ako kameň. Ďalej mužné ramená a dlane. Aby sa žena mohla spoľahnúť na ne. Ta ne? Nie veľké svaly, len taká tá rysujúca sa mužnosť a pružnosť. Mal by vás vedieť udržať opretú o kachličky aspoň 10 minút a mať príťažlivé pozadie, ktoré chcete stláčať ako plyšového medvedíka. Také to niekoľkodňové strnisko, aby si si mohla o neho poškrabať čelo ruky. Ale na druhý deň oholený, ako detská prdelka, keď sa potrebujete k niekomu pritúliť už od pondelka. A takto si tu spoločne pestujeme tieto predstavy na plafónoch našich spální za hlasného chrápanie nášho partnera.