To najdôležitejšie samozrejme na koniec

Najlepšie na celej tejto knihe je, že ste si vlastne neprečítali nič nové. Nič nové ste sa nedozvedeli. Toto všetko vo Vás je už od začiatku. Nemusíte sa nič nové učiť, na nič čakať. Stačí sa len dvihnúť a konať.. Každý z nás sa rodí s rovnakou výbavou. Mnohokrát nám ju však počas života niekto skryje, vychýli nás z rovnováhy. Áno, môže to nejaký čas trvať, kým ju znova nájdete. Ale nikdy o nič neprichádzate. Vždy to tu bolo a je. Máte všetky nástroje, ktoré budete v živote potrebovať. Nie ste o nič ukrátení a všetci sme si rovní.

My všetci už dávno patríme do svojho vlastného náboženstva, ktoré jedine nám dáva význam a zmysel. Môžeme sa združiť v splne a vymeniť skúsenosti, vedomosti, postrehy, informácie, pocity, emócie, vízie, sny, rady. Môžeme byť v SPLNe.

Nakoniec už len snáď pripomenúť si, že život vie byť naozaj veľmi príjemný. Ponúka nám mnoho chvíľ a momentov, ktoré tak často prehliadame. Skúste doplniť ten zoznam nižšie o momenty, ktoré sa Vám stali dnes, či včera. Skúste si všimnúť tie, ktoré sa stanú zajtra. Ak si ich začnete všímať, vytesnia z hlavy tie negatívne, pretože tam na nich jednoducho nebudete mať miesto. Tak čo Vás naposledy potešilo a urobilo šťastným?

TIEŽ SI PREČÍTAJ:  Prečo sa v živote neospravedlňovať