Pekné prsia neurobia každú ženu príťažlivou

Na ženy je každá veta krátka, ste k naším emóciám skratka.. Pretože najvzrušujúcejšia na žene je mužská predstavivosť.  V ženách sa chceme strácať ako v bludisku, nehrabať sa v nich ako na smetisku. Miesto maskary jej rozmazať rúž. Stlačiť jej zozadu ruku, keď vykladá nákup z kanflandu, aby sa paradajka rozbryzgla po kuchynskej linke. Nedať šancu jej očnej linke. Pretrieť ju prstom a lúpať ju vrstvu za vrstvou. Dostať sa na jej jadro, chytiť ju chlipne za ňadro. Celkom zištne si k nej prisadnúť, keď večer na gauči s kolenami pod bradou sťažuje sa na celý svet. Zohriať jej bosé prsty na nohách dlaňou. V údive pustí ovládač, že pozrel sa za ňou. Že kde nabral tú odvahu, dať ich vzťahu konečne vlahu. Vstať o pár minút skôr a zobudiť ju dlaňou na líci a možno aj vtákom v rici ( dobre, dobre, ja len či dávaš pozor). Podaním nízkotučného syra, kedy už drží v ruke s pocitom viny ryžový chlebík. Umyť riad, aby ste mohli dať v kuchyni spoločne príkaz vzad. Držať ju pri jesennej prechádzke za ruku a dať jej vášho vzťahu doživotnú záruku. Jednoducho ju vnímať kompletne celú. Usmiať sa, keď jej nevyšiel koláč z rúry. Keď nad zle prežehlenými pukmi zúri. Pomôcť zavesiť jej záclonu, vystrúhať jej z tých umytých okien poklonu. Napísať jednu bezmennú smsku počas pracovného týždňa cez obed. Ver, že bude z toho celá het.. Samé bežné, prehliadané veci. Jednoducho nemá rada keci. Prekvap ju zas a znova, vertikálne večer na tebe vybuchne ako supernova. O pol noci sa budete cítiť z bežného života vyzutí. Cely vesmír bude len o: ja & ty..

Ženy sú náročné. No len na druhej strane ich tlačí do posteli ten vek, štekliace vajíčka v podbrušku a to, že nemá kto odniesť tých jedenásť prázdnych fliaš od vína do zberu. Z minulého týždňa. Čo ak nie ste tu vy tie neschopné a nezaujímavé? Ale práve chlapi naokolo?  Čo ak ste ich pritiahli k sebe práve vy svojím správaním?
Telo ženy musí rozprávať príbeh. To nemá byť iba niekoľkostranový akciový leták na mäso údeniny, ale román. Kedy ona svojim telom odhaľuje ostupne príbeh. Nie, nie postupne kozy, bruško a hneď chlapovi večer strčí pod nos pas do neba. Bude chutiť ako bežný chleba. My chlapi radi otáčame stránky, ak stále je to čítanie zaujímavé a vzrušujúce. Aj si prsty nasliníme. Vieme byť do toho románu začítaní až po uši. Ženské telo bez duše sa mužovi znudí, nech je akokoľvek krásne. Musí vedieť preložiť nohy v kaviarni, krčiť prsty na nohách do koberca, stáť na špičkách keď hľadá keksy v hornej poličke. A najvzrušujúcejšie nie je telo, ktoré odhaľuje svoju nahotu. My sme videli prezliekať sa mamu a vieme, že pod tou blúzkou sú tie dva diaľkové ovládače a že v tých rifliach skrývate krájačku uhoriek. Nemusíte nosiť výstrih končiaci na koľajniciach v metre v Tokiu. Najvzrušujúcejšie telo je to nahé, žmurkajúce, paplónom zakryté až pod bradu. Pretože je naše.

TIEŽ SI PREČÍTAJ:  SPLN - Spoločenstvo Priateľov Lepšieho Naplnenia

Keď sa ocitneš v ďalšie slobodné single ráno pred otvorenou chladničkou s od šťastia rozmazanou maskarou, že aký koláč do od nudy upečiem pre neexistujúceho partnera, ktorý aj tak skončí (vygrcaný) v záchode… Zaželaj si v duchu radšej nejakého konkrétneho. Nepotrebuješ návody. Ty buď návodom jemu. Na jeho šťastný život. Buď sama sebou, potom bude aj on chcieť byť s tebou. Nerozohraj niečo, čo nebudeš vedieť dohrať do víťazného konca. Keď sa máš pri peknom chlapovi zakoktať, tak sa zakokci hneď na prvom rande. Keď máš to divne zablúdené znamienko na tele, neskrývaj ho. Si zábudlivá? Tak zabúdaj. Hanbíš sa teraz? Tak sa pokojne začervenaj. Len hlavne buď sama sebou. Lebo vzťah začne tým, že môj chrobáčik, lásočka, zbožňujem ťa a skončí: tá krava znova zabudla tie posrané okuliare doma..

Muži hľadajú v tvári ženy matku, bojovnicu, iní ranenú labuť, o ktorú sa bude starať. Alebo ju chcieť doraziť. Jediná vráska, alebo ináč uložený mimický sval môže byť rozhodujúci. Všeobecne je krása len akýmsi znakom vzájomnej kompatibility. A nie vždy ide o tie prsia. Pretože pekné prsia neurobia každú ženu príťažlivou. Ale príťažlivá žena urobí každé prsia peknými.